Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Mouřinka
  (kontaktovat autora příběhu)
16. ledna 2019
Truchlení

Hledám podporující přátelství

Dobrý den, hledám tu přátelství s někým, kdo by mě alespoň částečně mohl pochopit a podporovat, abych vůbec zvládla žít dál. Zemřeli mi všichni a z toho se nikdy nedostanu, je mi 36 a nemám vůbec nikoho a NIC. Ale největší průšvih je, že jsem sama z toho všeho pekla vážně nemocná a nedávám sama vůbec život…. Nemůžu na tohle co se mi děje každý den a co vše prožívám být sama. Začínám z toho už přímo bláznit a deprese a bolest duše se ani nedá popsat…
Přišla jsem opravdu o všechny, i “kamarády” a známé, protože mě v tom prostě nechali napospas… Což je dohromady s tím vším ostatním, co je můj život, tak strašná bolest, roky a roky trvající, že mě to doopravdy zabíjí. Ani tady na těchto stránkách se to nedá sdělit, protože zde píší většinou zdraví, kterým někdo odešel. Já jsem na tom ale 20 let zdravotně zle a do toho mi odešli už všichni… A nezvládám vůbec život a propadám se do propasti, která nemá ani dno, padám pořád hlouběji, celkově. Deprese, které z toho mám jsou neléčitelné léky. Pomohla by mi láska a blízcí lidé. To je to hlavní, co mi chybí, abych měla vůbec sílu bojovat a moje tělo sílu vůbec přežít. Bez podpory lidí nemůžu vůbec dál a nemám ji. Sama chci i přátelství nabídnout, ráda také budu oporou někomu, kdo prožil něco těžkého a nemá třeba blízké lidi. Nebo v nich nemá oporu, co potřebuje a nemá to s kým sdílet. Prožila jsem toho tolik a mám tak těžký osud, že lidem kolikrát pomohlo jen tohle bližší poznání mě a mého osudu a života,(který tedy nemá s životem nic společného, je to spíš horor :((( ), tak jim to ale ulevilo a hned se jim zdál jejich život krásnější. Jen pro mě je to bolest... Hledám osobnější kontakt, povídání po telefonu a vzájemnou podporu, i sdílení všedního života, atd. Pokud bych našla opravdové přátelství, byla bych vděčná a opravdu mě to může zachránit. Vždy je fyzický stav a nemoci závislé na psychickém stavu a ten vzhledem ke svému osudu mám opravdu a i logicky špatný, ale toto by mohlo velmi pomoct. (Na terapie nemám ani peníze, ani nemůžu nikam jezdit, tak to mi prosím neraďte, beztak si tam ani se mnou nevěděli rady, když jsem to ještě měla možnosti zkoušet. Léky mi nikdy na deprese a nic z mých problémů nepomohly a navíc jich beru už fůru (na nemoci) a tělo to pak ani nedává, takže to u mě není řešení). Jsem z Prahy, ale pokud někdo stojí i o sdílení na dálku a myslel by to vážně, tak i to je možné. Ráda bych se ale s někým s kým bych se sblížila i setkávala, chybí mi reální lidé, jsem odříznutá od světa :(((( Hledám laskavé bytosti s otevřeným srdcem, příjmající a empatické. Nemám nic nakažlivého, ale nemůžu teď moc z domu.. Přeji všem, co tu sdílí své příběhy, hodně síly a hlavně to, aby měli někoho blízkého v kom na vše špatné oporu. Protože to je to nejdůležitější. Jak moc, to člověk pozná, jen když je na dně a nemá toto v nikom.(Slovensky ale neumím, ani moc nerozumím). Prosím v případě zájmu mě kontaktujte na email (tento web zprávu poslanou přímo pisatelům odešle přímo na jejich emal). Mouřinka

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?