Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

ajda278
27. listopadu 2018
Truchlení

můj příběh

dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Když mi bylo 14 let diagnostikovali mému tátovi rakovinu střev,od svých 20 bojoval s problémy spojenými se střevy bohužel ho to dohnalo. Následující rok jsme bojovali o každý jeho den, jen aby s námi zůstal o něco déle bohužel stav se stále zhoršoval i přes operaci a chemoterapii se rakovina dále rozšířila . Věřte mi budit se tím že slyšíte vlastního tátu jak v křečích křičí ať už to přestane a vědět v duchu že to asi už lepší nebude je strašný v každém věku. Po ztrátě většiny vlasů, 50% váhy a nasazení nových léků jsme zjistili že už to opravdu lepší nebude, postupně se k nám sjížděli kamarádi,rodina aby se s ním " stihli rozloučit" řeknu vám, strašný pocit vidět přicházet šťastné lidi, kteří odcházeli v slzách domu. Zanedlouho poté táta přestal ovládat tělo a byl pouze na lůžku a jeho vůle byla totálně zlomena ,sama sem k němu nemohla nechtěl aby jsem ho tak viděla, ale chodila jsem mu číst povídat si a jen stěží sem udržela slzy v očích. Taťka zemřel 22.12.2014 nejhorší vánoce mého života. Říká se že čas zahojí všechny rány, ale neřekla bych alespoň né ty moje ty jsou dokořán otevřené a asi vždy budou ..
omlouvám se jestli vám tento příběh vlije slzy do očí, ale už jsem nemohla dále ukrývat celý příběh

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?