Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Milan
  (kontaktovat autora příběhu)
2. října 2018
Truchlení

Beznaděj

Ahoj,
přemýšlím kde začít, cítím zlost,beznaděj a všechno je to ve mě jako v hrnci. Jak jinak si vysvětlit že jsem bez mámy jako tělo bez duše. Poslední tři roky mi dali v životě tak zabrat a já jsem ve stavu kdy si nevím,co si počít. Všechno začala rozchodem s mojí bývalou přítelkyní,dále dvě operace kolene a poté smrt mamky. I když se dá říct že jsem dospělý chlap tak tohle je věc, kdy si nedokážu dostat dál. Žil jsem od mala jen s mámou, takže mi nahrazovala i tátu a najednou mi přijde jako kdybych přišel o všechno. Mamka zemřela 18.11.2017 a já stále nejsem normálně fungovat. Ostatní lidé co sleduji na facebooku tak se žení,vdávají,zakládají rodiny a podobně a já problém vůbec dojít nakoupit. Což dohromady, ta vnitřní samota, bolest ze ztráty mamky a to že mi se nedaří v dalších bodech života, je dohromady takové ubíjející. Byla vůbec nejbližší člověk a pro mě je jako bych ztratil vesmír. Vždyť já už ani nemám zájem jít na rande, vždycky jsem si představoval jak bude moje mamka babičkou a bude na mě pyšná. Zas brečím a jako by se ta rána ani nezahojila.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?