Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Oklah John
30. října 2019
Ahoj
Dnešní mládež,mladí lidi ,teenejdžři jsou opravdu zvlaštní lidé .Mají uplně jiný pohled na svět Možná taky proto ,že jsme jim ukradli dětsví , strčily jim tablety a smart phony do rukou ,a běž si mačkat a neotravuj já natebe nemám čas ..A možná to je chyba mají spoustu informací na netu ,ale nikdo jim to nevysvětlí tak to nechapou. Chtěl bych mýt syna ,snad ho jednou splodím.Skoro rozumím všemu co si napsala. Asi to dělá ta doba ,my byli malí hráli schovku a cukr kava limonáda klidně do pulnoci . Ted skoro dětska nevylezou jsou jen online .A ted se dostanem ke mě je mi 36 .Letos jsem se skoro zabil .Těžký pád z kola ve velké rychlosti .Naštěstí jen zlomená kliční kost a 4 žebra. Mám víc jak 5 měsícu v sobě dráty. Před tim jsem aktivně cvičil dělal Workout.Ted nemužu nic.Říkam si proč sem radši nezemřel. Alevím ,že to má důvod moje duše to ví .Bůh mě tady ještě nechal a já jsem ted vděčný za každý den.Mam víru ,i víru v sebe. Vím ,že potomhle životě to nekončí . Jsem Energie .A tohle tělo je jen něco jako vozidlo .Když zemřu tělo se tu rozloží a já budu pokračovat dál.Já nejsem tělo ,ale hlas který sliším .Proto budte rádi za svůj život a že jste dostali to privelegium být tady na této planetě ....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?