Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Dagmar
  (kontaktovat autora příběhu)
25. ledna 2018
Bolest

opustil mě manžel

Dobrý den,jsem vdaná 13.let s manželem jsme měly báječný vztah.Žila jsem jen pro něj ve všem ho podporovala a udělala jen to aby byl šťastný.Když jsem zjistila,že tomu tak není vždy jsem se snažila aby to zase bylo v pořádku a on byl spokojený a šťastný.Nikdy jsme se nepohádaly,prostě jsme byli skvělý pár,až na jednou se ve fitku nepohodl se ženou majitele a nerad do něj chodil tak jsem se snažila mu pomoc tím,že půjde do jiného fitka a tam se seznámil o 23-let mladší ženou jemu bude 50.Nevím čím ho okouzlila,ale hrála to na to,že je bezbranná a neumí se vypořádat se stolkerem a nemůže zapomenout na svůj 4-letý vztah,tak si aspoň ze začátku psala smím manželem.Její důvody rozchodu se každý den lišily,až sem se jen tak podívala na monitor a tam stálo napsané od ní zasloužíš si jinou ženu,tak jsem ještě den počkala a pak jsem se manžela zeptala co tím ta slečna myslela,když mě nikdy neviděla a vlastně mě nezná.Zažila jsem toho zlého moc a silná jsem se cítila už v 25-letech kdy jsem se starala o namocnou babičku o sestru a všechny jsem držela když umřel tatínek,maminka umřela rok před ním.Tak ta slečna nemohla ani vědět čím vším jsem si v životě prošla nemá ani tušení.A můj manžel najednou začal chodit domů až k ránu každý den.Pak mě řekla 17.listopadu,po 4-týdení známosti s ní,že se zamiloval a že s ní chce být až do smrti,pak si chodil pro čisté věci,jídlo a ještě chtěl abych mu dělala svačiny a já to dělala 5-týdnu jsem nespala slečna mě začala posílat jejich erotické fotografie jejich každodenní komunikaci a mě to tak bolelo že jsem měla černé myšlenky a abych pravdu řekla mám je pořád.Pak jsem navštívila svého lékaře aby mě předepsal prášky na spaní protože jsem přestávala fungovat v práci a byla jsem na tom zle a vlastně ještě jsem.A já se styděla říct lékaři důvod proč chci prášky na spaní,ale i když jsem mu to musela říct tak se mě neulevilo a za dva dny mě psal neschopenku,A to jsem si o sobě myslela,že jsem silná.Když jsem se dávala do hromady tak se 25.12objevil manžel plakal,omlouval se,že už to nikdy neudělá a že prý to byl jen úlet.Tak jsem mu řekla,že se budu snažit mu odpustit jenže ona mu začala psát sms v úterý už z něho vylezlo,že ho slečna vyhodila a tak mu nezbylo nic jiného než se vrátit domů,a ve středu 27.12 jí už na ty sms v práci začal odpovídat pak šel cvičit a jak přišel tak si s ní celý večer psal,tak jsem se ho zeptala jestli by tohle toleroval mě na to řekl,že né,tak jsem mu řekla proč to dělá mě na to mě řekl,že s ní se mu dobře píše.Ve čtvrtek přišel z práce a o půl čtvrté šel na hokej i když ten začínal až v šest,bylo mě jasný že šel za ní,ale čekala jsem co řekne on domů přišel až v jednu v noci.Jen se najedl řekl že hokej byl dobrý a plánoval co budeme dělat na Silvestra.V pátek už nepřišel z práce jen mě napsal sms,že je u ní a žesi příjde pro věci.Když se balil ta jsem se ho ptala proč se v pondělí vracel a on na to že neví,tak jsem mu řekla vrátil ses protože tě vyhodila a nebo proto,že ti došlo čisté prádlo a potřeboval si služku?A když odcházel,tak mě řekl ať si nic neudělám,lékař mě říkal,že mě chtěli dohnat k sebevraždě ani si nedovedete představit jak to bolí když jsem se pro něj všeho vzdala a rodiny,kamárádů a zanala jen cestu do práce a zní.Dala jsem mu šanci a on neměl odvahu mi to aspoň zavolat.Vím,že to je sobec,ale i tak 16 let je dlouhá doba a já ho pořád miluji a strašně moc to bolí ani nevíte jak moc.Nevím co bude dál a jak to mám zvládnout

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?