Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Svatava
  (kontaktovat autora příběhu)
7. listopadu 2018
Presne tak, lekari jsou pod tlakem farmaceutickych gigantu, a pacienti jsou spotrebiteli, nikomu na zdravi lidi nezalezi, jde pouze o byznys. Take jsem mela potize s uchem po ryme. Sprtali do mne a davali mi prasky, dva roky jsem delala podle nich, ale pak se mi zhorsil tlak, zjstili jsme, ze leky maji kontraindikaci a brala jsem jich moc, ucinek lecby se rusil. Brnely mi koncetiny. Neurolog, kam jsem se dostala daval dalsi prasky. To skoncilo, odmitla jsem to. Zahajila jsem lecbu ( v zime 20017) bylinkama - pampeliska koren, kopriva, nat I koren, Ostropestrec. Ihned po 4 tydnech zacaly potize ustupovat. Po roce s upravou stravy jsem v poradku. Lekarka mi rekla na ORL ze je to vysledek jejich lecby, ktery se dostavil pozdeji. Pri tom nevi, co vse jsem uzivala z bylin. Ani ji to nezajimalo. To neni byznys, byliny jsem si pak po par seminarich abych je poznala slusil a a sbirala sama. Tak to he realita. Smutne, ze? Jeste asi hodne vody v rekach protece, nez pochopime, co nase telo potrebuje a naucime se to vnimat.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?