Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Lucie
  (kontaktovat autora příběhu)
23. března 2017
Prognóza

Rakovina a kořen z pampelišky

Ahoj všichni,i já bych se chtěla podělit o svůj příběh.Před měsícem diagnostikovali lékaři mému tatínkovi 60let.zhoubný nádor čelisti,rozrůstající se do tváře,čelistního obloubku a do spodiny čelisti,pokročilý nádor ve 4.stádiu s matastazemi do lymf.uzlin.Operace byla vyloučena z důvodu špatného zdravotního stavu tatinka,má nemocí více a potom,že by byla operace devastační.Chemoterapii taky vyloučili,a tak možná ozářky,ještě ho vyšetří onkolog a řekne nám,jestli ano nebo ne.tatínek je slabý,většinu dne proleží a prospí,ale kafe si zajde uvařit i se snaží ještě jíst,po odebrání vzorku na histologii se jeho nemoc rozšiřuje a postupuje rychle,nádor v puse mu krvácí,několikrát se stalo,že se ráno vzbudil a měl celý polštář od krve,má bolesti a náplastí na bolest,zatím ty slabší,ale nepomáhají,v puse má ošklivý nádor který vypadá,jakoby mu někdo nalil kyselinu do pusy,rozežírá ho to zaživa,nikdo mu není schopný pomoci,pouze od bolesti .dnes jsem mu v lékárně koupila kořen z pampelišky ze kterého se dělá čaj,prý velmi pomáhá na rakovinu a ničí nádorové buňky už za 48hodin,lze vyčíst z netu,a prý pomohl už i několika lidem z terminalniho stavu rakoviny,nevím,jestli to opravdu pomůže,zkusime to,člověk je bezradný a zkouší cokoliv,a tak bych chtěla všem vzkázat,kdo trpí rakovinou,zkuste i ten kořen z pampelišky,stál mě 60kč,do hrnečku 250ml dáte 1až 2lžíce toho kořene,zalijete to horkou vodou a necháte luhovat 15min. A 2xaž 3denně.Vše jsem četla na interneru a jestli to pomáhá nemůžu potvrdit ale musime to vyzkoušet.všem kteří bojují s touto zákeřnou nemocí,přeji hodně sil,sama nevím,jak se s tím smířit,že mi odchází tatínek a jak zvládnout pohled na tatínka,který trpí bolestmi a trápí se.A taky se bojím té chvíle,kdy tatínek bude trpět nejvíce,nevím,jak vypadá člověk,kterému se rozpadává obličej a uvnitř ústa,bojím a děsím se toho.ten nádor mu postupuje hodně rychle,už tak má v puse zevnitř na líčku ošklivou díru,je to velké trápení pro nás všechny,je mi ho strašně moc líto,bolí mě to u srdce,ale vím,že nejsem sama,že nás je tady mnoho,kdo s tím bojujeme a trápíme se s tím,lidičky,držte se.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?