Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Jana
  (kontaktovat autora příběhu)
15. února 2017
Dobrý den paní Světlano, především Vás velice obdivuji za Váš postoj k nemoci manžela. Jste statečná žena, která má svůj názor a odhodlání postarat se (podle okolnosti) jak nejlépe dovedete o svého manžela. Nesnižuji práci ani odbornost lékařů, ale někdy dokážou velice tvrdě posoudit další vývoj nemoci, i když sami tvrdí, že vlastně nevědí, jak to přesně bude dál. Chápu, že mají tabulky, zkušenosti.... ale přece každý člověk je jiný a jedinečný a nidko nemůže vědět, jak se nemoc vyvine. Pokud budete mít sílu, koukněte na příběh pana Steinera, který žije s touto nemoci již mnoho lét a to měl diagnostikovanou nejhorší a a gresivní formu ALS (https://www.stream.cz/delnici-smrti/10014955-antonin-steiner-po-diagnoze-jsem-citil-radost-kruta-nemoc-je-dar)
Moc Vám držím palce a věřím, že vše zvládnete, i když to bude hodně těžké. Mám zkušenost s těžkou nemoci v rodině, naštěstí zůstalo jen u krutých prognóz, ale chybělo málo a my bychom jim uvěřili a přestali bojovat. Pokud budete chtít, kontaktujte mne.
Jana

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?