Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Peggy
11. června 2016
...asi máme hodně společné...já kvůli manželově nemoci studium před státnicí složila, byl to takový tlak, že hrozilo, že se zhroutím i já. Myslela jsem si, že je to moje prohra, co řeknu v práci.., v mém postavení bez titulu...a nestalo se nic ;-). Začali jsme mezi sebou víc komunikovat a i když manžel je de-facto je jen na preventivní anti-epileptické léčbě, šťourání v hlavě za účelem odebrání vzorku jsme odmítli, když další postup nebyl žádný, tak že nádor žije s námi a my ho přijali.
Mluvte spolu proberte nemoc od začátku do konce a naučte se s ní žít. Vím, že manžel na mne visí, že jediné rozhodnutí co se týká nemoci, beze mne neudělá a druhé straně je strašně zlý. Víc jak 20ti leté manželství, které mělo docela hezký vztah najednou je pryč. Je prázdno a tma..karty radí nečekat na konec, najít si někoho , kdo má podobné problémy, vzít ho do společnosti, občas si do ní vyjít i sama, aby neměl jistotu v mé poslušnosti a víc si mne vážil. Je to tak. Ráda pomohu, ale moc dobře vím, že můj hlavní úkol je život prožít, nezahodit...tak se snažím a zdolávám překážky, aby ten můj, až se ohlédnu zpět, mohla jsem říct, udělala jsem to dobře...Jsme tady jenom na návštěvě.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?