Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hana
  (kontaktovat autora příběhu)
6. listopadu 2022
Panní Anno, dovoluji si reagovat na Váš smutný příběh. Také jsem sem několikrát psala, abych se trochu vypsala ze svého trápení. Prožívám zoufalé období, již 20.měsíc po úmrtí mého manžela a snad každý den je to stále horší. Jsem už stará, v důchodu a ne úplně zdravá. S manželem jsme prožili 56let moc pěkného manželství. Před 3roky se vrátila manželovi polyneuropatie po 20letech. Ztratil cit v rukou a nohou, nemohl chodit, jen pár kroků pomocí f.holí. Ale díky dobré péči neurologů, rehabilitačnímu oddělení a hlavně jeho poctivému cvičení, chůzí s chodítkem, pomocí holí, jízdě na rotopedu, chůzí po schodech a samozřejmě léků, dostal se do formy, že jsme mohli chodit na procházky i mohl řídit auto . Jak jsme byli šťastni, že můžeme zajet na naši milovanou chatu. Bohužel jedna lékařka přehlédla medikaci, kterou měl manžel nastavenou a přidala lék, který způsobil veliký problěm. V nejhorší době řádění Covidu musel manžel do nemocnice. Po 3 dnech byl propuštěn, ale s nákazou Covidem, i já se nakazila. Pro těžší průběh musel zpět do oné soukromé nemocnice/ spádově tam patříme/. My jsme vždy chránili sebe i okolí, dcery nám nosily nákupy před dveře. Bohužel tam manžel po týdnu zemřel. I když měl svůj věk, nebýt toho omylu, mohl tady ještě nějaký čas být. Jsem chodící troska, strašně se trápím, i když máme hodné dcery a vnoučata, prázdné místo po mém manželovi nelze nikým nahradit. Všem nám všem hrozně moc schází. Samozřejmě každý jednou odejdeme, ale takový zlý konec si můj milovaný manžel nezasloužil
Zdravím a přeji Vám zvládat to zlé období. Hana .

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?