Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Hana
6. listopadu 2014
Je to měsíc a půl,co mi zemřel můj milovaný manžel,moje láska.Zemřel po dlouhém boji na rakovinu.Byl velice statečný a do poslední chvíle bojoval,chtěl žít.Teď mi zbyla jen prázdnota a hrozná bolest.Nevím,jak žít dál??Pořád si říkám-proč?Byl tak hodný a tolik mě miloval,nikdy nikomu neublížil. Proč je život tak nespravedlivý?? Nejvíc mě trápí,jak musel před smrtí trpět.Byla jsem u něj každý den v nemocnici,držela jsem ho za ruku,a rvalo mi srdce,když jsem ho viděla jaké má bolesti,jak trpí,a já mu nemůžu nijak pomoct.Pořád ho vidím před sebou.Bojoval s metastázami na plicích a v kostech 6 let.A za celou dobu byl optimistický,a i když prodělal spoustu chemoterapie a ozáření,tak nikdy neztrácel naději.Chtěl strašně moc žít,být tu se mnou.Ale nebylo mu to dovoleno.Pořád nechápu,proč se to muselo stát?Tolik jsme chtěli být spolu!! Nedokážu se s jeho smrtí vyrovnat,cítím jen smutek,bolest,prázdnotu,beznaděj.Nežiji,ale jen přežívám ze dne na den,a pořád jen pláču.Prosím,poraďte mi někdo,jak se se ztrátou milovaného člověka vyrovnat?? Kdo prožil něco podobného?

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?