Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Sarka
24. října 2013
Marcelko, přeji hodně sil! Mnoho příběhů je v sekci "odešla mi maminka", ale nevím, jestli Vám pomůže jejich pročítání. Z vlastní zkušenosti- pomohl mi tento web při ztrátě tatínka, když jsem zůstala s maminkou,která pak také odešla-odešla před rokem a půl a v podstatě při pročítání příspěvků mohu mít pocit, že můžu být vděčná, že moje maminka i tatínek odešli ve spánku (vím to,protože jsem u toho byla-vždy mi nesedělo, když to řeknou doktoři..., když s tím člověkem v tu chvíly nikdo není...). Když mi odešel tatínek, věděla jsem, že spousta životních situací bude bez něj těžce zvládnutelná, ale vůbec mne nenapadlo, že může odejít i máma. Měla jsem tatínka hrozně ráda, byl to nejlepší táta na světě a já byla jeho holčička, vždy si nás s mamkou obě posadil na nohy, objal a říkal "holky moje", zhroutil se mi svět, ale musela jsem tu být pro mámu a ona pro mne.
Ale když odešla maminka ......je to nesrovnatelné, nepopsatelné. Maminka je maminka a nikdo ji nenahradí. Najednou jsem ani nedokázala truchlit, mozek vypne a člověk je jak stroj, jinak by se totiž zbláznil. Chybí každý den a bude chybět - čím krásnější zážitek, tím větší bolest, že se o něj nemůžu podělit s maminkou....měla tu být ještě alespoň pár let
ještě jednou přeji hodně sil

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?