Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Natasa
  (kontaktovat autora příběhu)
18. února 2017
Mně zemřel Tatínek a moc mi chybí nejde se s tím smířit nejradši bych odešla za ním tam nahoru ,nic mně nebaví .Táta byl moc hodný ,každému pomáhal a dal by i poslední kousek chleba cizímu .Doktoři nepoznali Trombozu včas ,protože ještě k tomu mnel Tata krev v moči tak usoudily že má zřejmě urosepsi /otravu krve močových cest .neudělali mu CT mozku i když mnel příznaky motání hlavy ,nechuť k jidlu a necit v nohách .potom ho z toho stabilizovali a dali na LDN že aby se rozchodil po oslabení a po tě co ho dali na LDN ku tak druhý den,tátu neprobudily mnel krvácení do mozku ,takže ho operovali mozek byl hodně poškozený protože z LDN ho převezli do nemocnice až v 11 h a operovali až v 13.20 ,pak nám zdelily v Liberecký nemocnici kde Tata byl že bude muset být přeložen do nemocnice Jilemnice na ARO že tam mají specializaci na rozdychavani ,ale to nebyla pravda ,bylo tam všechno stejný jak v Liberci a i sestry v Jilemnici se divily že nám tohle řekly ,prostě se táty chtěli zbavit v Liberci když to podelaly ,potom tátu předali do Nemocnice Nymburk odd.chronicar a tam ho nechali pomalu a jistě umřít na prolezeninu a otravu krve a selhání srdce a zemřel nám na Štědrý den 24.12.2016. Je to všechno na prd vidět umírat Tátu a nemohoucnost mu pomoct a teď se s tím máme smířit ?

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?