Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Movi
20. prosince 2012
Je hrozný to tu číst..zvlášt teď, jsme na tom totiž úplně stejně. Je to něco přes měsíc co nám tatínek odešel, taky na rakovinu:( vůbec si nedokážu představit jaký ty Vánoce budou, vlastně je ani nechci. Všechno teď pro mě ztratilo smysl. Nějak se nám to teď nedaří zvládat já se odstěhovala a obě jsme teď s mamkou samy..vídáme se málo ale víc to nejde, mám novou práci. Vlastně je teď všecko špatně ani jedný z nás ta samota na ničem nepřidává. Já se úplně uzavřela do sebe a nemůžu ani nechci komunikovat s kamarádama z rodnýho města..nejde mi to. Víte pro každýho z nás je náš táta ten nejlepší, ale já a tatínek jsme měli prostě jinej vztah, byla jsem a pořád jsem na něm závislá a vůbec to tu bez něj nezvládám. Už od malička, vlastně až do teď mi všichni říkali jaká jsem tatínkova holčička, jeho mazánek..a teď? Neumim, nechci a nemůžu tu bez něj bejt:(( nevim jak pomoct mámě a ani sobě..celou tu jeho nemoc jsme si procházely s nim a i já (vystudovala jsem zdravotnickou školu)jsem pořád doufala, v tu chvíli jsem vůbec nefungovala jako sestra..samozřejmě, že jsem se o něj starala to byla samozřejmost, ale ohledně myšlení zdravotníka jsem úplně vypla. Našli mu rakovinu v tlustém střevě, operovali ho a on se vrátil domů s tím, že bude jezdit ještě na chemoterapie a podobně..později se to vrátilo, odvezli ho do nemocnice a bylo už to tak hrozně rychlé..Nikdy bych nevěřila tomu, že takhle odejde. Byl tak mladej, ve věku 50 let nás opustil:( Na jednu stranu jsem ráda, že už se netrápí a na druhou? Chtěla bych aspoň chviličku s nim. Jenom chvilku, zase ho držet za ruku a říct mu jak moc ho miluju:( Je to pro mě tak hrozně těžký, je mi 19 a hrozně se stranim, mám teď přece úplně jiný starosti než vrstevníci a přijde mi, že jsem na všechno sama a nic už nemá smysl. Bez mojeho tatínka nejsem nic! Opravdu byl moje všecko a já i dál budu tatínkova holčička, vlastně už napořád. Jediný na co jsem pyšná je, že jsem měla a mám tak skvělýho tátu. Toho nejlepšího, v mym srdci bude napořád. Vim, že musim jít dál, ale nejde to nevim jak na to..začínám bejt dost podrážděná, nevyspalá..kolikrát i nepřiměřeně protivná.O záchvatech breku ani nemluvim.. Vůbec nevim jak se dát do kupy, kvůli mamce, ségře a zbytku rodiny:( vlastně už tu nechci dál bejt:(

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?