Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Ivanka
17. října 2012
Milá Heleno,
chápu Vaši bolest, nedávno jsem si tím samým prošla s mou babičkou a tak vím, jak je to těžké a jak moc to bolí. Mám k Vám otázku - vážně si myslíte, že je lepší neříct jí, jak moc špatně na tom je? Myslíte, že nemá právo připravit se na smrt, nebojíte se, že jí tímto komplikujete její odchod? Třeba by chtěla ještě něco zařídit, možná by si o tom chtěla s někým promluvit nebo někomu něco říct...
Věřím tomu, že svou babičku znáte dobře a tak asi víte, co je pro ni nejlepší, to jen, že si to nedokážu představit, sama přece na sobě musí cítit, že se něco děje nejen na sobě, ale i na z vás.
A ještě jedna poslední rada. Jelikož píšete, že Vaše babička má všude metastázy, nemyslíte si, že takto zbytečně trpí bolestí? Pokud prozatím tolik bolesti necítí, je velmi pravděpodobné, že v posledních dnech začne. Nenechte ji trápit se v bolestech! Těmto lidem už nic jiného než morfium nepomáhá, pokud budete trvat na tom, aby zůstala takto, myslím, že jí tím velmi ublížíte.

Mrzí mě Vaše trápení. Má babička zemřela před měsícem a stále to bolí, vím, že ještě dlouho bolet bude. Ale asi už byla potřeba někde jinde, ať se nám to líbí, nebo ne :(

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?