Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

regina
14. dubna 2014
v loni 13.posince mi zemřel manžel, nic horšího mně ještě nepotkalo, zemřel velice rychle, měl rakovinu podhrudnice, doktoři nám do poslední chvíle nic neřekli, až 3 dny před jeho smrtí, nám sdělili jeho zdravotní stav, mám dospělou dceru, která má již svoji rodinu, a ta mně stále psychicky podporuje, snaží se, ale manžela mi nikdo nenahradí, jsou to již 4 měsíce, co jsem bez manžela, ale ta bolest na srdci je nesnesitelná, celé dny myslím jen na něho a jsem už psychicky unavená, v práci dělám chyby, nemohu se na nic soustředit, přestala jsem číst noviny a největším mým koníčkem bylo luštění křížovek, nyní bohužel nevyluštím žádnou, ¨myšlenkami jsem stále u manžela. Zhubla jsem během 3 měsícu 12 kilo, a myslím si, že z váhou půjdu ještě dolů, beru sice antidepresiva, ale není mi to nic platné, život pro mně skončil a to mně ještě čekají tahanice ohledně dědictví, manžel měl děti z předchozího manželství, nevím, kde vezmu sílu, nejraději bych se vším zkoncovala, život pro mně nemá smysl, ta samota je šílená, snad bude líp, ale tomu nevěřím

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?