Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

andreastrakovaaa
  (kontaktovat autora příběhu)
5. května 2014
Dobrý den, normálně na nic nereaguji, ale chci vam říct, ze jsou to 4 roky kdy mi zemřel můj syn, bylo mu 21let. Usmrtil ho opilý řidíč. Když mi to zatelefonovali začala jsem neartikulovaně řvát jako zvíře. Zhroutil se mi totálně svět. Myslela jsem, že to nevydržím. Abych se z toho úplně nezbláznila dali mi vysoké dávky léku, které mě otupili ale ne moc . tak jsem to pravidelně prokládala alkoholem. dosáhla jsem toho, ze jsem denně spala 22 hodin. Nechtělo se mi žít, zkoušela jsem sebevraždu, ale v poslední chvili mě něco zabrzdilo. Nebudu vám lhát první dva roky jsem o sobě skoro nevěděla alkohol léky. Nevím moc co jsem dělala. Rozumím vám je to konec vašeho světa a už nikdy to nebude jako dřív. Ale vím jedno je tady s vámi, věřte mi ja to tak. Když budete v klidu a cítít co se děje ve vaší přítomnosti, ucítíte jemné mrazení na těla záchvěv něčeho co nejde popsat ale vy budete vědět, že je to váš syn. Navždy bude u vás, ale setkáte se až i vy odejdete z tohoto světa. Nejsem věřící ani jiný fanatik, ale já to zažila. Stejně je to obrovská boles, kterou máte v sobě. Přeji hodně odvahy dožít tento život a být tak štastný jak to jen pujde.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?