Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Lucie
  (kontaktovat autora příběhu)
29. prosince 2015
I já jsem před 3tydny 2dny ztratila svou zpriznivou dušičku ..byl mým vsechno můj smysl života byl mym sluncem v me dusicce ..nadeji sdileli jsme spolu radost bolest štěstí smutek .. Tak oddaneho clovicka jsem ještě nepotkala .. Mel po transplantaci srdicka a vše proběhlo dobre ...po třech týdnech mi přišla zpráva,, ze můj brouček mel zástavu srdicka a ores veškerou snahu lékařů zemřel :'( ..tolik to bolí ta ztráta milované osůbky :'( denně na něj myslím a promlouvam k němu v sobotu ve 2h ráno byla jsem v polospanku a náhle jako by se ke mě pritulil zalilo me horko a pevný stisk jeho objeti otocila se a polibila řekla,,miluji Te" ... Znovu polibila a něco se v něm seklo ..nemluvil jen me objimal a hřal jako kaminka byl to krásný nepopsatelny pocit a pak se jako by začal rozplyvat ..:'( .. Dokořán jsem otevřela oči a sáhl vedle me a opravdu bylo teple místečko které jsem s láskou pohladila a zacla jsem plakat a řekla ,, neopoustej me zůstan" ..:'( ... Už jsem se jen prevracela a v kuse plakala tolik mi chybí to moje srdíčko byl tak mlady 33 měli jsme v planu tolik věcí. . Chtěli a toužili jsme po rodině :( nevím zda se přišel rozloučit ...byl u me tak na 1-2minuty .. Byl jako skutečný navždy bude uzamcen v mem srdicku tolik jsem si ho vážila byl tak něžný mily laskyplny vnímal me me pocity můj smutek radost i bolest byl tu pro me a já pro něj ..uz nikdy nepotkám tak zprizniveho clovicka své city a emoce neovlivnim moc bych si prala byt s nim :'( je to to nejhorší co muze byt když člověk přijde o milovanou osůbku která mi byla vším! :'(

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?