Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

andrea
4. března 2012
Ahojky.Prisla jsem o brasku i maminku.Bylo mu pouhych 16let,co mu zjistili nador na mozku.Byli jsme vzdy velka a stastna rodina,ale ten den,kdy lekari vyrkli tenhle ortel,se vse zmenilo.Zacal boj po nemocnicich,trvalo to necely rok,pote nam lekari oznamili,ze se bohuzel nador neda lecit,jen na chvili pozastavit rust.Asi mesic jsme ho meli doma,nikomu kdo nezazil videt umirat milovanou osobu bych to neprala nikdy videt!Nemohl ke konci jist,hubnul,dostaval epil.zachvaty,nemohl mluvit,jen lezel a ziral do stropu!Boli me predstava,na co musel myslet!V srpnu 2009 nam zemrel doma po strasnem utrpeni a bolesti v naruci maminky!Zustalo nas doma uz jen 5!!Usinala jsem denne v jeho pokoji a brecela!Mamince o pul roku pozdeji nasli rakovinu lymf.uzlin.Mela to uz snad vsude.Byla to ma nejvetsi kamaradka,byla jsem doma jedina dcera,takze ona byla clovicek,kteremu jedinemu jsem se sverovala uplne se vsim.Prisli jsme uz o brasku,bala jsem se proto,ze ztratim i ji!I tak se stalo!Zemrela v unoru 2011.Proc odchazeji ti,ktere nejvic milujeme!?Braska mohl byt 2nasobny strycek a maminka 2nasobna babicka!Boli me,ze tu nejsou!Boli me,ze uz je neobejmu!Bolest neustava a je to horsi a horsi!Nepomohl mi ani psychiatr,rekl akorat,ze s tim musim bojovat sama a smirit se s
tim!Nejde to!!!

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?