Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

petra
24. září 2014
Ja som taka zla ,odkedy mi zomrela mamina...neviem uz asi normane žit,ked nemam nikoho...ani maminu ani ocina ani nikoho kto by na mna daval pozor.niekoho kto by mi poradil ako žit...nedari sa mi mami :( ....bez Teba uz vobec nie.nemam hodnoty v živote,nemam prioroty..žijem tak ako som nikdy nechcela..a neviem ci najdem este cestu spat..a zmysel...boli to...ze sa stracam sama sebe ...nič ma nerobi stastnou na dlho....neviem ci ma bude este niekedy....bojim sa ze tym aka som...nikdy nenajdem lasku...všetkych od seba odradim,tym aka som...neviem byt mila a niekomu verit..kazdy ma sklame....ma este nieco vobec vyznam? mamina zomrela pred dvoma rokmi a jednym mesiacom....za ten čas sa toho tolko zmenilo....ale neviem najst stastie ....ani lasku....snad sa mi to raz mami podari...bud pri mne..prosim stoj pri mne...lebo citim,ze som nestastna...mam pocit,ze vsetci sa len pretvaruju.....a ze sem nepatrim...našla som lasku ..a sklamala som sa ...mami porad mi aspon v sne.....ako mam žit .nikto iny mi nikdy nevedel poradit ako ty...chybaju mi Tvoje rady....Tvoj usmev....viem ,ze minule ten sen s Tebou bola rada určena pre mna ..dakujem Ti za nu..a budem sa nou riadit...ale este Ta potrebujem.....pridi za mnou aspon vo sne.....navzdy Ta lubim.......

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?