Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Lexy
7. srpna 2014
Ahoj Angel.V žádném případě bych tě nenazvala slabou,ba právě naopak.Jsi velmi silná a statečná mladá žena!A já před tebou hluboce smekám.Jsem o generaci starší a vzít na sebe tu zodpovědnost a postarat se o maminku,to bych nezvládla.Já jsem před ní dělala hrdinku,nechtěla jsem jí stresovat pláčem a už vůbec ne zmínit slovo smrt.A že bude nemoc postupovat tak rychle,to jsem vůbec nečekala.Loučila jsem se s ní s brekem a slovy díků její poslední den kdy už prý nevnímala(ale kdo ví).2 a půl měsíce byla v nemocnici,každé odpoledne jsem u ní byla.Až zpětně mi docházely naše rozhovory.Ona se se mnou vlastně loučila,chtěla ujistit,že to bez ní já i můj syn zvládneme.Nebydlelyjsme spolu,ale byly jsme jak jedno tělo,jak jedna duše.Tyto stránky jsem neznala,spoustu věcí bych pochopila dříve.Celý život jsem se o ní moc bála,do mých 20 let jsme spolu žily sami.Moc jsem se vždy té chvíle její smrti bála.Vyrovnávám se s tím pomalu a těžko.Ale potom co pročítám příspěvky jsem ráda,že se mnou na světě mohla být až do teď.Neumím a ani nechci si představit,že by zemřela v mých 20 letech.Je to velmi křehký věk.Vidím to u mého syna.Se smrtí babičky se vyrovnával alkoholem.Angel,z tvých slov je patrné,že to máš v hlavě srovnané,že máš v životě své plány a cíle,že se jich(i přes tu duševní trýzeň,kterou prožíváš po smrti maminky)držíš.To je moc dobře,maminka by na tebe byla velmi pyšná.Promiň mi tykání.Přeji nám všem už jen to dobré!

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?