Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Majka
  (kontaktovat autora příběhu)
19. května 2014
Mila ikaa, prsne jak uz tady bylo receno, na smrt se neda pripravit a dle meho je lepsi nevedet o tom ze ti doktori reknou ze tvoje maminka ma posledni tri týdny zivota(pise ze sve zkusenosti). moji mamince zacala rakovina pred 4 roky, a vse vypadalo dobre, ye se nam uzdravi, ale kazdy tok se ji rakovina objevila na jinem miste. a loni v prosinci 2013 presne v den kdy jsem mamince porodila dalsi vnucku, tak si ji nechali v nemocnici a vlastne rakovinu mela uz v celem tele a rikali ze dele jak rok tady nebude, musim rict ze do konce porad bojovala a nevzdavala se, ani nam nerekla ze ji neco boli, i kdyz jsme vsichno videli jake ma bolesti a ted v dubnu si uz doktori zavolali tatinka a rekli nam ze maminku prestavaji lecit, ze uz se neda zachranit. a prave rekli ye ji napsali za tri tydny kotrolu, ale ze bohuzel vi ze uz na ni nedojde :((( maminka v te dobe musela mit 24hodinovou peci, takze jsem si ji vzala domu. tady se krasne rozjedla i chodila, i kdyz kazdy krok ji delal problem, ale pomoct nechtela, ale i pres to jsme chodili s ni, kdykoliv mohla dostat epilepticky zachvat, ktery bohuzel take dostala mela totiz rakovinu i na mozku a do toho i otok moyku. nejhorsi bylo kdyz uz se jedno rano nepostavila, a to jsme vedeli ye uy bude zle, a taky ze ano do tri dnu na to nam zemrela. Ale tim vsim jsem chtela rict, ze prave ze jsme to vedeli, jake to s ni je, tak o to to bylo tezsi, pred maminkou nedat nic znat!!! A kazdy den vstavat s tim a jit do pokoje jestli vlastne jeste dycha a budit se v noci, aby ji clovek kontroloval!!!! na smrt se clovek nepripravi.....Ted v nedeli to bude mesic, je to kratka doba ale clovek ktery to nezazije to nemuze pochopit. ja si jen ted rikam, ze uz je mamince snad dobre a netrapi se, a ze ji zase jednou obejmu....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?