Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
3. dubna 2014
ahoj Ludka..pišem Ti aspon tu..po prečitani Tvojich viet..som musela reagovat..citim všetko tak ako ty....az na to..ze zo mna sa stal celkom iny clovek ..neviem akonahle mi prišlo,ze maminu uz neuvidim.nedava na mna pozor...robim veci,ktore by som mozno predtym nikdy nerobila....musim povedat,ze som zacala slobodnejsie žit,pretoze mam pocit,ze mi stale tykaju hodiny a času je malo....na facebooku ako vidis..sa k takymto veciam nevyjadrujem..aj tak by to nikdo nikdy nepochopil a anii nechcel chapat zrejme....nasla som si vela kamaratov ..ktori mi predtym v zivote chybali..lebo som ich ani nepotrebovala...mala ssom toho najlepsieho a to Maminu...ale casom po jej smrti mi doslo aka som sama..ako potrebujem citit lasku,....priatelstvo....a naozaj som to vsetko našla.....nasla som si najlepsiu kamaratkurespektivu cestu k nej .....uzasne si rozumieme..a co je najzvlastnejsie pripomina mi v spravani maminu..aj mamina bola taka blazniva...rada si uzivala zivot a smiala sa....a za dalsie nasla som lasku.....v co som ani nedufala....nebudem predbiehat....neviem ako to dopadne....ale zatial je to krasne...a mamina by bola rad..ze zase citim niečo pekne k niekomu a on mi to opatuje....a som stastna...proste co som nedufala..myslela som si,ze budem zit uz iba ako robot...ale stale citim ako velmi chcem zit...a maminu citim vo vsetkom co robim ..a presne citim ako ty,ze sa na nu vo vsetkom podobam...spravam sa ako ona...smejem sa ako ona..a tak dalej...prajem Vam vsetkym aby ste tiez po case pocitili...len tu lasku k mamine,uz nie velku neutichajucu bolest....a aby ste pocitili chut do života ...a ze snad ako ja citim..ze Vas tou cestou vedie ona...Vasa mamina...ja citim ze ano...neviem preco ...ale viem,ze ona mi dala toto vsetko co mam...radost ,optimizmus..a nakoniec aj ona sama taka vzdy bola..veriim,ze nejakym sposobom zariadila...aby som bola zase štastna.....ahojte .....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?