Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Kamila
19. března 2014
Upřímnou soustrast Vám všem :( . Je to měsíc co mi umřela maminka,tak vím co prožíváte i když jsme rok bojovali s rakovinou a do poslední chvíle si myslela,že jí porazíme,tak mi nakonec řekla ,nech mě odejít a odešla,ale já jí nechtěla nechat odejít,Byly to 3 hodiny nejhorší v mém životě,kdy mi maminka v bolestech umírala a já to nepoznala.Byla tak nádherná a vypadalo to,jako by měla teplotu tváře červené,ale teplotu neměla její lékařka mi řekla,že jí asi praskl nádor a tělo to nestačí zvládat at jí nechám umřít ,bude to prý lepší pro ní i mě,ale já nechtěla,chtěla jsem aby jí pomohla a odvezla jí do nemocnice.Doktorka mi řekla,když jí odvezou,tak umře,at jí nechám doma já jí prosila,aby jí dala injekci proti bolesti,ale maminka nechtěla a řvala bolestí dál a pod okny řvali psi.Sanita jí pak odvezla do nemocnice a do 2 minut umřela.Hrozně jsem si vyčítala,že jsem jí poslala pryč a tím ji zabila.Psychicky jsem se složila a stále jí tu cítila,až mi pomohl jeden přítel ,který mi řekl,že jí musím nechat jít při zapálené svíčce jí za vše poděkovat, poprosit za odpuštění a odpustit,aby její duše v klidu šla dál.Nevěřila jsem tomu a myslela si o něm,že se asi zbláznil,ale nakonec jsem to udělala a možná budete myslet,že jsem se zbláznila já :D .ale pomohlo to .Bylo to nádherné,nejdřív bolest u srdce a pak hrozná úleva,až klid bála jsem se toho klidu,nedá se to ani popsat.Možná Vám pomohou tyto stránky,jako mě a pochopíte,že se to mělo stát,aby naplnila své poslání.Přeji Vám krásný den a maminka bude vždy s námi a je hlavně v nás

http://www.moje-pravdy.cz/moje-pravdy/pravdy/o-zivote-a-smrti/762-pravda-o-pirozene-smrti-aneb-co-se-dje-s-dui

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?