Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Lída
4. února 2014
Já raději ani o tom jestli něco zavinili doktoři nepřemýšlím, protože mamce zjistili rakovinu před rokem a na chemo nemusela prej vše vyooperovali, no ale začalo to metastázovat a to byl konec, takže si vyčítám,že jsem jí nevzala do nějakého onkologického centra např. Brno a třeba by postupovali jinak,ale to je právě to kdyby a já se v tom nechci nimrat, protože jí to život nevrátí a já bych byla zralá do blázince. My jsme se všechno o zdraví mamky dozvídali z lékařských zpráv,žádný doktor nám nepodal pořádné info.Taky si myslím,že veškerá léčba je o penězích, zadlužené nemocnice, šetří se kde dá, samozřejmě si nemyslím,že je všechno špatně,ale myslím,že o těch penězích je to hodně. Já jsem si říkala,že bych si nějaké knížky s takovou tématikou koupila, někde v jiné diskuzi jsem četla,že to někomu pomohlo se vypořádat nebo spíš pochopit nějaké souvislosti, no prostě chci zkusit všechno,protože nevím jak žít bez ní,vím,že musím,ale ona pro mě byla vše spolu s mýma dětma. Tady tyhle stránky jsou skvělé, člověk (bohužel) zjistí,že spousta lidí má podobný osud a může vše sdílet.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?