Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

zdenka
  (kontaktovat autora příběhu)
31. prosince 2013
Ahoj Michaelo mě také umřela maminka před dvěma lety 10. prosince .Měla jsem to podobné jako ty Mamku nejdřív trápilo jen koleno myslely jsme ,že je to osteoropoza .Doktoři idioti ji posílaly na rehabilitace a neveřily ,že ji to strašně bolí při cvičení . Když na mou doslova prosbu a slzy si ji v nemocnici v Brně u Sv. Anny nechaly ulevilo se mi .Říkala jsem si ,že přijdou na to co ji je a vyléčí se to .Místo toho ji s tou nohou při vizitě cvilčily až mamka plakala a křičela na ně ,že jí to bolí a Mudr . na to řekl ,že pacientka nespolupracuje a hotovo .Byla jsem strašne bezradná ,protože jsem neveděla jak mám mamce pomoct . Měla jsem v té době 5 -ti měsíční miminko a 4 -letého syna . Nakonec po týdnu v nemocnici nám oznamily ,že ji propustí domu at si zajdem k obvodnímu lékaři . Nakonec ji udělaly magnetickou rezonanci po mém naléhání .Nenechala jsem se odbyt už jsem byla na ně fakt nasraná .Prej je to drahé vyšetřeni . Tak na co si pak mamka celý život platila socialni a zdravotní pojištění ??? Byla to rakovina v konečném stadiu .a ty kreténi se tvářily jako kdyby mamka simulovala .Bylo hrozné období v mém životě mamka byla pro mě vším a moc mi chybí .Ty vánoce roku 2011 bylo pro mě velké utrpení .Trápila jsem se fakt dlouho a nikdo mě tu nechápal .Bydlím s tchyní ,která mi nejak nepomohla s dětmi a ješte když deti plakaly a já taky kvůly mamce tak vletěla do kuchyně a řvala na mě at seuž konečne proberu . A toková tu bude strašit do devadesáti . S mamko jsem byla až do konce i púo smrti jsem ji mumyla a oblékla a čekala s ní na pokoji až přijedou pohřebáci .Nechtěla jsem ji tam nechar s těma zdegenerovanýma sestrama ,které už vůbec nic necíti . Lidičky přejí vám do nového roku už jen to hezké .Já vím bolí to a moc ale věřte mi to nepřebolí jen se stím naučíte žít jako já . Moc mi chybíš Maminko moje byla jsi pro mne kamarádkou prostě vším ted jsem sama ,ale už to zvládám .....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?