Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Michaela
  (kontaktovat autora příběhu)
23. prosince 2013
Dobrý den, také se s Vámi podělím o tu hrůzu kterou všichni prožíváte. Jsem jedináček,naprosto fixovaný na mamku Helču, 29.listopadu mi umřela....rakovina plic,3.stadium...doktoři by měly vrátit diplomy osobně podpořím jejich kampaň k odejití do zahraničí.
Takže mamka půl roku chodila na rehabilitace,jelikož tu obvodní husu nenapadlo,že bolesti zad můžou mít jinou příčinu...až ta rehabilitační sestra jí poslala na rengen hrudníku,že je to divné a nelepší se to.A už to jelo...rengen plic...mamka nechtěla na Bulovku chtěla do Motola..pořád,že tam vyléčili Havla...říkala jsem jí, mami kolem tebe nebudou skákat kapacity,nejsi Havel...Motol Hnus...hnus...hnus. za celou dobu jsem nechytila žádnou doktorku,buď měla příjem,nebo dovolenou nebo tam byl pouze zástup,který o mamce nic nevěděl...3.neděle hrůzy,pořád jsme s tátou četli zprávy od doktorů nikdo nám nic neřekl,pak přišla první chemoterapie a konec...napadlo jí to mozek...nedokázala na nás koukat,oči jí jezdili ze strany na stranu,špatně dýchala...moje máma, se kterou jsem vše řešila...kamarádky jsem nikdy žádné neměla jen mamku. a teď? Mám4 letou dceru,tátu naprosto zlomeného, a telefon od mamky pořád nezvoní....mami,zavolej mi.....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?