Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
10. prosince 2013
uprimnu sustrast....mne mamina zomrela 4 augusta 2012...stale na nu myslim....miestami som mala pocit,ze uz to tak neboli,az mi to začalo vadit...pretoze ona bola moje vsetko a stale mi chyba...jej rady,jej laskave slova,jej smiech a schopnost vsetkych rozosmiat..nemam uz takeho človeka okolo seba..uz ju nikto nikdy nenahradi ....narodil sa mi 2 mesiace po jej smrti syn...a vidim ze zacina mat jej povahu..verim,ze vela z mojej maminy je prave v nom....je to moja laska....tak ako nou bola moja mamina...zase sa mi ta bolest z jej smrti vracia v poslednej dobe viac a viac..pocit z toho,ze neviem kde jekedy ju uvidim a ako to ze tu uz nikdy nebude so mnou ...ako keby to čo bolo ani nebola pravda tie naše dlhe rzhovory...tie nase plany ,ktore sme si robili....všetko sa rozplinulo....stale verim,a to ma utešuje,ze ked budem mat druhe babatko bude to dievčatko...dam jej maminine meno Ivka,a bude cela po nej.....Lubim Ta mami nikdy neprestanem..Ty to vieš...som Tvoje dievčatko a tato piesen je odomna pre Teba .....https://www.youtube.com/watch?v=EGdLNqUDVL8#t=203

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?