Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Stána
16. října 2013
Mě babička umřela v unoru byla pro mě víc než maminka protože se mě ujala když toho mamka nebyla schopná starala se o mě od mojich šesti let a dávala mi lásku něhu kterou by měl každý dostávat od svých maminek byl to ten nejlepší člověk na světě a já ji zlobil naposledy si pamatuju jak babičce bylo špatně a měla zvýšenou teplotu na 39 a ja řikal at si zajde k doktorce ale babička že ne že si dá čaj a bude v pohodě tak jsem to tak nechal být potom tam přišla mamka a zavezla ji do nemocnice protože už to bylo docela vážný bylo ji moc špatně a ja seděl doma u mamky s brachou a dívali se na pohádky pak po nějakem času přišla mamka zdrcena že babička prodělala klinickou smrt v autě a že babičku oživovali 5minut a oživili pak babičku odvezla sanitka na jipku a byla tam týden ale ležela v komátu a na konci týdne zavolali že máme přijed do nemocnice že babička odchází.. že se máme jíd rozloučit tak jsme tam jeli ale ja byl jen na chodbě a mamka šla dovnitř protože ja bych to nedokázal dívat se na babičku takhle bezmocnou a pak už ji odešli životně důležité orgány a my jeli domů k mamce brečeli jsme snad každý den.. bylo a je to moje nejhorší období co jsem zažil snad vám to nevadí že jsem tu taky něco napsal ale docela mi to pomohlo a ulevilo se mi a prominte za ty pravopisný chyby

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?