Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Kamila
10. října 2013
Marcelko,děkuji moc a bojujeme dál i,když je to dost těžké.Maminka mi nejdřív moc nevěřila,když jsem zakázala chemo,ale ted vidí sama,že je jediná co ještě žije z lidí co sní byly na operaci tlustého střeva s rakovinou a vzali jim jen 14 cm a neměli metastáze.Mamince vzali celé tlusté střevo,dělohu a vaječníky měla toho hodně a i plíce zasažené,po přírodní léčbě nemá do dnes žádné léky ,ani proti bolesti krev má perfektní a podle krve není ani rakovina.po 16 letech nebere léky na cukr,cholesterol a tlak vše má perfektní,jen teď po poslední návštěvě lékaře ,který ji řekl,že podle CT má 8 met, v plicích a uzliny v břiše a ty boule co má v jizvě po vývodu jsou metastázy a ,že ted bude samá boule a už to půjde rychle jestli nepodstoupí chemo,tak se psychicky zhroutila odešla ode mě domu,že u mě nechce umřít a už ničemu nevěří,ale aspoň bere to co jí dávám.Rakovina je hrozná věc,ale já věřím,že se dá léčit a vidím to na své mamince,jak začíná mládnout i,když jí ted bylo 70 let začali jí mizet stařecké skvrny,rostou tmavé vlasy,bez šedi.Vyhlazují se jí vrásky a zpevnuje kůže,prý ji dole začalo rust i ochlupení :D a to hlavně díky koloidním minerálum a selenu,který bere asi 3 měsíce.Doufám,že to pomuže také někomu ,kdo to bude potřebovat.Všem Vám moc děkuji za pomoc

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?