Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
28. února 2013
Vladimir,je mi to tak luto,tak s Vami citim..všetci,čo chodime na tuto stranku sa nijako nevieme vyrovnat so smrtou našich milovanych maminiek...neda sa to..ja sem na tuto stranku chodim už 6 mesiacov a stale sa pytam ako sa s tym mam vyrovnat ako mam dalej žit..niekedy to ide,niekedy nejde..citim,že vačšia čast zo mna odišla s nou...a tu zostal len maly kusok zo mna,ktory žije pretože musi a nie ani preto,že chce...hlavne by som chcela aby žila moja maminka....vzedy boli moje pocity ine vtedy som citila,že možem žit naplno a nič mi v tom nebrani..odkedy odišla je to zle,len sa pytam samej seba ako to vratit spat ako dokazat aby sa mi vratila a spon na chvilku..nejde to..musime s tym žit....a čo sa tyka doktorov všetkych je to banda arogantych premudrelych ludi...čo si myslia o sebe viac nez su..nie vsetci čest vynimkam ale určite ti,s ktorymi som mala tiež tu čest,ked moja mamina ležala v nemocnici,ich snaha o jej zachranu bola podla mna miziva,urcite nerobili všetko čo mohli....a sestričky sa k mojej milej dobrej maminke spravali ako ku špine..nikdy im to nezabudnem..snad sa im to čoskoro vrati.....ku človeku,ktory zomiera sa tak spravat...to dokažu len hyeny..nie ludia..roboti bez srdca....milujem moju maminku všetko by som dala za to aby sa vratila....všetko......

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?