Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

petra
18. února 2013
Mami...mam zlomene srdce....chybaš mi ani nevieš ako..už sa to nedozvieš,kto Ta lubil najviac na svete..už nebudem počut ako sa smeješ..zlomilo mi to srdce mami....a trapim sa tu...bez Teba sa len trapim,len spominam..s bolestou v srdci idem dalej...žijem dalej..ale Teba mi to nevrati..neviem ako može byt život taky kruty..keby som vedela,že Ty a ja..že nas niečo rozdeli,žijem inak,robim veci inak...len jedno viem..urobila by som vsetko preto,aby si tu Ty bola so mnou dlhšie,aby sme sa spolu smiali aby sme spolu plakali dlhsie..pochopila som,že jedina laska mojho života si Ty...uz nemusim hladat,...nemam Ti kde zavolat,nemam kde za Tebou prist...už Ta nikdy neuvidim..jedine čo možem Ti napisat ...možem zvačnit to.. ako Ta lubim.....možem zvačnit našu lasku ..tymito slovami..mami neviem ako mam dalej žit,citim,že to ide velmi tažko,akokeby som zomrela s Tebou ..nikto to nechape..len Ty by si to chapala...a to boli najviac..vidim Ta všade...citim Ta všade..počujem Ta všade....ked sa mi s Tebou sniva,je mi tak krasne,nikdy sa nechcem zobudit....nechapem nič, ničomu nerozumiem stale,...prešlo 6 mesiacov a ja som hladala odpoved,nenašla som ju,hladala som utechu,nenašla som ju,hladala som Teba nenašla som Ta....hladam seba teraz...ale ja som v Tebe.....tam som bola na začiatku,ked sme sa spoznali,tam zostanem navzdy v Tvojom vnutri mami.....a Ty v mojom..srdci...ked mam teraz syna..a držim ho v naruči,predstavujem si..ako si ma Ty tisickrat tak držala..ako si sa na mna usmievala..ako si ma hladkala...bozkavala po tvari..ako mi vtedy bolo dobre....chcela by som to zažit znova....chcem verit,že je toto vsetko len zly sen..a Ty sa znova vratiš..znova Ta obimem a uz nepustim....budem Ta navzdy čakat mami.....navždy...si moje všetko navždy.........PS..predala som prvy obraz..škoda,ze ty si sa toho nedočkala,ale Ty jedina si mi verila..lubim Ta............

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?