Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

petra
9. února 2013
Ahoj Helenka,presne tak ako pišeš..mna maminka tiež naučila vsetko čo viem,vsetko od robenia palaciniek az po to ako mam zvladat rozne životne situacie,ja som dost vybušna sem tam povaha,mamina bola pravy opak mna,..velmi kludna ,vsetko riesila s kludom a pokojom nic ju nerozhadzalo,vzdy ked som mala nejaky problem hned som jej volala,ona mi povedala par viet a hned ma ukludnila,hned som vedela ako ten problem zvladnem...my sme sa vela krat s maminou rozpravali o smrti ,ale nie v tom zmysle,ze co ked ona zomrie...akurat sme sa vzdy bavili o tom,ze ako dlho budeme žit,a sme si srandu robili a tak..a ja som jej wzdy povedala,ze sa dožije urcite vyše 100 rokov,..teraz vidim,ze to bolo len moje zbožne prianie...od maličky som mala panicky strach z toho,co sa stane ak mi mamina zomrie,ze by som to nezvladla,...wzdy som sa modlila,nech žije dlho dlho aspon do 80tky..vidim,že Boh moje prosby nevislišal..asi preto,lebo ani žiadny neexistuje..a ja som sa modlila cele tie roky uuplne zbytočne....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?