Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

petra
6. února 2013
Ahojte dievčata...ja som nepretrzite plakala a trapila sa koli maminke 5 mesiacov,potom zrazu a ni neviem kedy to trosku ustupilo..a dokazala som sa smiat..bolo to niekedy teraz v januari..a odvtedy si hovorim,ze maminku nekonečne milujem a navzdy...a raz sa stretneme..a ked aj nie...tak ja zomriem tak isto..vsetkych nas to čaka..preto sa snazim aspon trosku sa tesit zo života,kym este možem..lebo raz sa ani my uz nebudeme moct tesit z nasich deti...treba sa z nich tešit teraz....moja mamina by si to urcite tak zelala..vzdy ked som odchadzala od nej alebo isla na dovolenku,tak mi hned volala ako sa mam ,ci som v poriadku,ci sme dorazili dobre na miesto...strachovala sa proste aby sa mi nič nestalo,nechcela by ma vidiet nikdy stale sa trapi to viem..preto na jej počest musim byt taka silna ako bola ona..musim sa starat tak dobre o deti ako ona o nas....a pritom,ona sice mala rodičov ale dlhe roky sa nerozpravali.a s jej mamou nevychadzali ako mama s dcerou ale ako dve cudzie ženy..preto si musime my dišvčata važit,ze sme mali take uzasne maminy a aj ked nam tak chybaju musime mat hlavy hore kym mozeme....raz aj nas caka taky isty osud ....v tomto je život ku vsetkym rovnako spravodlivy alebo skor nespravodlivy.....hmm...držte sa....a ak chcete si pozrite ten dokument o liečbe rakoviny..dala som sem link pred par dnami...vraj sa da rakovina vyliečit vysokymi davkami vitaminom C ..ja tomu verim,lebo som bola vazne chora..nic mi nezaberalo ani lieky ...ale doplnky cečka ma vyliecili....urcite to neni len nahoda..prajem vela sil .....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?