Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Ľudka
5. února 2013
Peťka, veľa razy som počula, že ľuďom sa pred smrťou zlepší zdravotný stav. Kamoškin otec dva dni pred smrťou behal po izbe hoci pred tým nemohol vstať celý mesiac z postele a suseda mala infarkt a po pár dňoch sa jej polepšilo až tak, že do rána zomrela. Vraj je to normálne, že ľudia pred smrťou sa cítia lepšie a nevyzerajú na to, že by mali zomrieť. Buď rada, že sa tvoja maminka tak veľmi netrápila pred smrťou, možno si len ľahla a zaspala a taká smrť je najkrajšia. Snáď raz tie výčitky nahradia krásne spomienky a my budeme na ne spomínať s úsmevom na tvári.
A ďakujem za link, určite si to video pozriem keď budem sama. Veľa som čítala o alternatívnej liečbe rakoviny, vraj pomáha surová zeleninová strava, pichanie vitamínov B-neviem koľko... nejaké injekcie, ktoré sa dajú zohnať niekde v Rusku, potom aloe vera a atď. Dozvedela som sa o tom až po smrti mojej maminky, ale neviem či by sa dala na to nahovoriť. Neverila ani chemoterapii ale určite by neverila ani takejto liečbe. Veď keby to bola pravda, tak by rakovinu už dávno takto liečili a nezomieralo by na to toľko ľudí. Jedine na čo verím, čo pomáha pri liečbe - je čistá myseľ, optimizmus a nepoddať sa tomu, ale moja mamina podľa mňa nikdy neverila, že by sa z toho úplne dostala. To len ja som si naivne namýšľala, že sa s tým dá žiť X rokov. Dostanú sa z toho ľudia s prvým alebo druhým štádiom ale nie so štvrtým... :-( Chemoterapia je dobrá len na predĺženie života, je to svinstvo, ktoré síce akože ničí rakoviné bunky, ale zároveň robí oveľa väčšiu šarapu iným orgánom ako nádorom. Odchádza zrak, sluch, pečeň, červené krvinky atď. napr.krvný obraz mala mamina v čudu po každej chemoterapii, musela vždy naspäť do nemocnice na transfúziu krvi a pod. Škoda, že nemôžeme vrátiť čas, možno by bolo všetko úplne inak. Prajem všetkým dobrú noc a ozvite sa zase.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?