Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
4. února 2013
Ahojte Darinka aHelenka..ja som uz po 6tich mesiacoch sa dostala do takeho niečoho,ze uz mi nejde niekedy ani plakat..odisli s maminkou aj moje city..nedokazem nikoho lubit tak ako ju..mojho syna milujem..ale ta laska k mojej mamine,ta bola taka krasna ,taka ina ako vsetky ostatne..odkedy mamina zomrela nezaujimma ma moj priatel..nedokazem ho uz mat rada ..je mi lahostajny..predtym som si myslela,ze je cely moj svet..odkedy mamina zomrela..som si uvedomila jedno,že celym svetom bola pre mna len ona...niekedy na nu mysli,chcem plakat.a uz mi to nejde,..je to nejaka obrana organiznu alebo čo..lenže ja chcem plakat..a to ma ubija...Darinka moja mamina,bola v nemocnici tiez 3 tyzdne..najprv nevedela ani jest,postupne sa to zlepsovalo..ja som ju krmila,davala som jej vodu,potom začala sama..bola taka silna..tak velmi sa chcela vyliečit..ani nemohla chodot..povedali nam lekari,ze bude pouzivat vozik..no ona sa postavila a sama chodila na zachod,sama..aj ked mala opuchnute nohy ,ruky cele telo...vsetko dokazala...este si aj izbu wzdy krasne upratala...tak ju lubim..tak mi chyba....lekari sa mi tiez vysmievali,ked som im niečo povedala,o sposobe liečby ako by mali proste inak popripade maminu liečit,len sa ma pytali s vysmechom či mam medicinske vzdelanie....vystatuju sa svojimi titulmi a aj tak im tam zomieraju ludia jeden za druhym....tiez ju nechali na izbe napojenu na infuzie aj ked dotiekli..pritom mmaina im zvonila,ze chce ist na zachod nechali ju cakat aj dve hodiny,..kym sa skoro nepocikala,ked sme tam zrovna neboli na navsteve..takto sa s uctou spravaju k umierajucim ludom..hajzli su to...

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?