Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
3. února 2013
nebola v kome....aj ked sem tam jej zlyhavla pamat a mala halucinacie...lenže vela krat bola aj v poriadku uplne...sem tam ma mrzelo,ze akokeby zabudla,ze som tehotna...a pytala sa ma co vlastne čakam ,či dievcatko alebo chlapca...pritom to dobre vedela,lenze pamat jej nesluzila miestami...aj ked sa to snazila skryvat..chudatko moje.....ona podla si myslela,ze pojde domov...aj den predtym ako zomrela..mi volala,ze Petka pridi pre mna..pustili ma domov..a ja som bola prekvapena ale tak myslela som si,ze naozaj,ked mi to vravi..prisli sme za nou aj s priatelom..pobalila som jej veci,priatel jej ich zobral do auta...a isla som za jej lekarkou pre prepustaciu spravu...a ta lekarka sa na mna pozerala ako keby mi preskočilo...povedala mi,že maminu urcite nepustili domov,ze nema dobre vysledky ešte...ja som nechapala..prisla som za maminoua spytala som sa jej ze ako to je ,a ona tvrdila stale,že ju prepustili,že uz vraj moze ist domov..ona proste tomu verila aj ked to tak nebolo..no na druhy den zomrela..prišlo mi to...akokeby chcela ujst pred smrtou..alebo akokeby to vedela..a chcela byt este doma..a nechcela zomriet v nemocnici...sama bez nas....tiež často myslim na to ..ako zomierala..pytala som sa na to aj jej lekarky..no ta mi povedala,ze nemala sluzbu prave,ale ze službukonajuci lekar nič zavratne nespominal,takze asi len zaspala a v spanku zomrela..ja v to dufam,ze to tak bolo..ze mi netrpela.....moja babka jej mama bola za nou o 17 ,30 a mamina zomrela o 18,00 približne..pritom babka mi vravela,ze ked bola za nou,tak sa normalne rozpravali,mamina jej hovorila,ze potrebuje bezbublinkovu vodu na pistie doniest..a ze normalne sa rozlučili..no a mamina potom par minut zomrela..je to vsetko take zvlastne..nepochopitelne pre mna.....a navzdy nepochopitelne.........

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?