Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
30. ledna 2013
no,a ešte viete čo je na tomto svete najnespravodlivejšie??..ze mamina zomrela ako 50 ročna a henten jej druh ma 64 rokov,a jeho rodičia stale žiju a maju uz vyše 90 a stale robia v zahrade..je toto spravodlive?? nepride mi to tak.....nenavidm ho za to,..on mi ani nedovoli,si ponechat veci po mojej mamine.....kiež by mu to život spočital,ale život je nespravodlivy..a viete čo?? moja maminak ,mu ešte aj operaciu vybavila srdca,lebo on bol tažko chory na srdce..pred troma rokmi mu vybavila operaciu,s nim bola v nemocnici starala sa o neho..a ona ked bola mamina v nemocnici..dosiel za nou raz za tri dni na 20 minut to je vsetko...a nič pre nu neurobil,nevybavil aby sa uzdravila...žiadna snaha........neverim uz na dobro tohto sveta,,.......mate pravdu..som nahnevana na cely svet...to ste vystihli.....odkedy mamina zomrela ..zmenila som sa....som horšia,spravam sa k druhym horšie neverim nikomu,pride mi zbytočne byt na niekoho mila..ked maminu mi niekto zobral..pritom som cely život bola dobra mila na každeho,kazdemu som pomahala aj ona takisto.....mali sme radi zvierata,prirodu ,ludi....a život nas rozdelil....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?