Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
30. ledna 2013
Ahojte..no on ma vobec nepušta do mamininho domu,je napisany na neho..takže povedal,že na mna zavola policajtov...toto keby mamina vedela..by neverila..ona bola taka dobra a lahko ovplyvnitelna..ja som jej cely život vravela,že je to zly človek...a ona ,že sa o nu stara a dava jej vsetko co potrebuje...pritom vela krat sa mi sama stazovala,ze jej berie peniaze,nikam ju nebraval na vylety,nechodili na kupaliska nikam..ked som ju ja nezobrela tak nikam nešla...prišla mi ako male poslušne dieta...bolo mi to vzdy luto..ani internet nemala,lebo on jej zakazoval,lebo žiarlil,ze by si niekoho mohla najst,lebo bola velmi pekna a komunikativna,zabavna atd...on ju držal len doma,ani do roboty nemohla chodit,lebo žiarlil.....dostavala len vdovsky dochodok po mojom ocinkovi,a potom dostala chatu od svojich rodičov,ktory maju uz 75 rokov su zdravi ako repa,a pritom su hnusni,ja sa snimi ani nebavim,ked bola mamina v nemocnici ani si vlastnu dceru neprišli pozriet...pritom byvali od nemocnice 3 km.....ja nemam nikoho so vsetkymi som sa pohadala koli mamine,lebo ju nechali proste tak v nemocnici,bez pomoci,len ja som za nou chodila s mojim priatelom tehotna.....jej vlastna matka ju bola pozriet len na 15 minut,ze ci niečo nepotrebuje a isla preč..a potom vyplakavala,ked mamina zomrela,že čo sa to stalo,prečo a ako...ale na otazky uz bolo neskoro,ked som im ja hovorila,nech jej pomahaju a chodia za nou,tak sa im to zdalo zbytočne....mne strašne mamina chyba...dnes som rozmyšlala,ake by to bolo,keby tu bola..už si to neviem ani predstavit...ked žila,tak som nad tym nikdy nerozmyšlala,že čo ked tu nebude..ani ma to nenapadlo,ked zomrela tak nahle behom dvoch mesiacov...ja sa snazim byt stale v pohode zdravo sa stravujem,cvičim,staram sa o maleho chcem tu byt pre neho,čo najdlhšie ale zaroven ma mrzi,že mamina už nebude vidiet moju snahu... mam 26 a co ked budem mat 35 to bude zvlastne ,ze mamina ma nevidela uz v takom vyssom veku,...,len ako 26 ročne dievča,....mamina,podla dedičskeho,ktore prebehlo nevlastnila vobec nič,lebo ako vravim,jej druh ju oklamal...a vsetko bolo napisaneho na neho,lebo ona mu doverovala...ani zlato nemala,len striebro a svarowski kryštal naramky,nausnice,čo som jej ja pokupila...ale ani to mi on nechce dat...mozno sa bratim na policiu a nejka to vybavim,aby mi to dal....dufam,ze sa mi to podari....chcela by som,aby bola niekde v nebi,len na to neverim...som uz zufala zo života,ze načo ho vlastne zijeme,ked vsetci zomrieme a nič nas nečaka ziadne krasne nebo ,len prazdnota hmm

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?