Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

darina
30. ledna 2013
Ahojte dievčatá, každý den si otvorím túto stránku a ked vidím, že je nový dátum, tak sa poteším, že ste písali. Helenka aj Peťka aj ja to tak cítim, ked vidím starého človeka, tak normálne závidím tej jeho rodine, že im ešte žije. Aj v našom dome je toľko starých ľudí. Koľko ľudí tu má vyše 60 ešte majú aj matky. No nepýtajte sa ako im závidím. Je tu tiež jedna stará pani, čo má dcéry, vnúčatá, pravnúčatá. Je to nespravodlivé. Naše maminky sa ledva dožili vnúčat. Peťka veľmi mi je ťa ľúto, tvoja mamička sa nedočkala ani tvojho Samka, a ešte máš takéto trápenie aj s tým otčimom . Je to voči tebe veľmi kruté. Dievčatá ako by bolo dobre, keby sme boli z jedného mesta, mohli by sme sa stretnúť a vyžalovať sa. Mna tu nikto nechce veľmi počúvať, aj včera neskoro večer som plakala u svojho syna v jeho izbe, a na to prišiel môj muž, že nech nerevem, lebo nevie spať. Nikto ma nechápe. Tak veľmi mi je ľúto mamičky, že mi trhá srdce. Neviem či bude raz lepšie, ale mne sa zdá, že už nikdy to nebude ono. Aj moja mamička povedala, že ked vyzdravie, pôjdeme k moru. Ona pri mori nikdy nebola, ani tam nechcela ísť. Až zrazu teraz v posledné dni svojho života povedala toto. Už sa to nikdy nesplní, ja by som bola najšťastnejšia žena na svete,keby sme išli spolu na dovolenku k moru. Mishka, ja viem, že si mi písala, dakujem ti, že mi držíš palce a želáš všetko dobré. Aj ja som rada, že si aj ty napísala. Píš aj nadalej. Budem sa tešiť. Ahojte.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?