Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
28. ledna 2013
Ludka citim,že mame toho vela spoločneho..a nielen my dve ale aj Darinka a ostatne dievčata...akokeby sme to všetky citili rovnako,alebo nas toto len nejakou nahodou spojilo,alebo to tak malo byt,...spojila nas nahoda,že mame take podobne pribehy...alebo to tak malo byt,aby to bolo pre nas lahšie a unosnejšie tato situacia.....neviem,..každopadne..viem,že sa citim lepšie a mam lahšie na duši,ked si vždy prečitam aj Vaše pribehy..konečne viem,že niesom sama,kto to tak citi,koho to tak boli,že niesom sama,ktora musi bojovat so smutkom a strachom,čo je s maminou a čo bude teraz bez nej....možno nam naše maminky pomohli,nejaksi,aby sme sa takto navzajom našli a utešovali,aby sme v tom neboli same a netrapili sa až tak velmi...pretože samemu človeku,je vždy tažšie ako ked ma niekoho komu može otvorit svoje srdce a vyrozpravat sa o všetkom,čo ho trapi...a na nezaplatenie je..ked ten druhy aj rad počuva,alebo čita ,to čo hovorim,alebo pišem..som za toto naozaj velmi vdačna..myslela som si,že to budem musiet dusit v sebe a nebudem moct nikomu rozpravat vsetko co ma trapi aco mi neda spavat....viem,že mamina by bola rada,že chodim niekam o nej pisat,aby ma srdce nebolelo..bola by na mna hrda,že som len nemavla rukou nad tym,že tu neni..takisto ako vase maminy by boli rady.........mamina bola pre mna vsetko a stale je....snažila som sa jej to dokazovat ešte ked žila..a neprestanem ani ked zomrela....nezabudnem,ako ked lezala v nemocnici si robila zo mna srandu,že Petka ty si schopna zavolat aj ministra zdravotnictva,len aby som sa vyliečila..a veru to tak bolo..volala som najlepšim lekarom na slovensku,konzultovala som s nimi mamininu chorobu,oni mi radili,lenze taktiez povedali,ze čas ukaze,či to mamina zvladne a ak ano,potom može ist na transplantaciu...a žial nezvladla to...mrzi ma,že som sa skontaktovala aj s jednym liečitelom...a žial som ho nepočuvla..mala som mu verit aspon dnes mam taky pocit,radil mi,že nemam počuvat lekarov a ked chcem maminke rychlo pomoct,aby prežila,mam jej dat velmi vysoke davky vitaminu C a ten ju ochrani..jej srdce aby nezlyhalo a jej imunitu posilni,aby na nasledky oslabeneho imunitneho systemu nezomrela na nejaku nemocnicnu infekciu..a mamina presne takto zomrela,a ja som jej nestihla dat tie vysoke davky vitaminu C bolo to na druhy den po tom ako som sa to dozvedela o tom vitamine C....zlyhalo jej vraj srdiečko ,ktore nezvladlo zataž infekcie v organizme....neviem ako to bolo presne ale vela krat sa mi to snivalo,že si mamina pytal vitamin C a vravela,že len tak prežije..vtedy sa budim s plačom.....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?