Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
28. ledna 2013
ale zaroven viem,že aj moj brat jej chybal..určite..pretože raz,ked na jednotke intenzivnej starostlivosti,prešiel jeden chlapec ,mlady muž na navštevu za svojim pribuznym prechadzal okolo mamininej postele,a mamina hned mu povedala ze ahoj Petko aj ty si tu?? a usmievala sa..lenže potom si vsimla,že to neni on,ze len prechadza okolo k vedlajsej posteli..nezabudnem,ten jej smutny vyraz v tvari.,ked si uvedomila,ze to neni on..tak som jej hend povedala,ze brat volal a pytal sa na nu ako sa ma..a ze čo nasjkor ako bude moct ju pride z anglicka pozriet..lenze uz nestihol..nerozlučil sa snou,lebo tiež dufal,ze mamina prežije,tak sa neponahlal,ju navštivit....stihol jej len poslat fotky jeho babatka,ktore sa mu narodilo mesiac predtym ako mamina skončila v nemocnici,ani ho teda nevidela....tak sa aspon tešila z tych fotiek stale si ich pozerala,mala ich v šufliku,a potom o par dni mi povedala,ze ich mam zobrat domov,a ked dojde z nemocnice da si ich zaramovat....ani to sa nestalo,ale na miesto nej..som ich dala zaramovat ja..nech je štastna...a nech sa splnilo to čo chcela...aj vsetko,co mi vravela,že kupi mojmu miminku,som mu kupila ja,a hovorim mu vzdy,že to ma od babičky .....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?