Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Ľudka
23. ledna 2013
ešte dodatok kmôjmu poslednému príspevku. Skúste si nájsť v hlavičke nejaké vysvetlenie, prečo to tak muselo skončiť, prečo prečo prečo... ja si vždy poviem, že ak by sa tu moja maminka mala naďalej trápiť v bolestiach, že je to takto lepšie,,, takto ju aspoň už nič nebolí a netrápi sa. Stačili štyri roky na chemoterapii, neustále chodenie po doktoroch, nevoľnosti, chudnutie, transfúzia krvi každý mesiac, keďže chemoška jej ničila krvný obraz... neustále vyšetrenia v Blave a v Nitre, vozenie ju po doktoroch a pod. Do toho cukrovka, pichanie inzulínu... no podľa mňa mala niekedy stavy, že sa jej radšej chcelo zomrieť, že nemala chuť stále len bojovať, keď vedela, že s jej posledným štádiom rakoviny tu nebude dlhšie ako 5rokov... Pri živote ju držal akurát môj syn, pokiaľ jej bolo dobre, bola stále veselá a usmiatá, ale bohvie čo sa v nej odohrávalo, keď bola sama, keď jej celý týždeň tiekli chemoterapie a pod. Ona sama si už mesiac pred smrťou želala zomrieť!! Hovorí sa,že Pánboh si berie k sebe dobrých ľudí lebo potrebuje anjelov... nie som moc veriaca ale asi to tak má byť... bohužiaľ. Opatrujte sa všetci

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?