Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

darina
22. ledna 2013
Ahoj Petra, ked som si prečítala Tvoj príspevok, tak som si povedala, že to máš veľmi ťažké. Ako mohol ten druh Tvojej mamičky urobiť niečo také. Je to hyena. Nehnevaj sa, že takto reagujem, ale s jednou chorou ženou urobiť také. Si ešte veľmi mladá, veľmi by si ju potrebovala, a ja viem, že ani chlapi nám v tom nevedia pomôcť. Oni cítia inak ako my. Ja som s mamičkou bola každý den. Spolu sme nakupovali, varili, riešili každodenné problémy, ale aj sme sa nasmiali a bola to moja najlepšia kamarátka. Teraz o toto všetko som prišla. Ani ja neviem ako bude dalej, nemám nijakú rodinu, otec zomrel pred 3 rokmi, som jedináčik, za čo sa veľmi hnevám , mám len tetu v Karlových Varoch, to je mamičkina sestra. S tou si niekedy telefonujeme. Aj na Vianoce sme boli u nich, myslela som si, že mi to pomôže, ale nepomohlo. Aj tam som len revala, asi sa to nikomu nepáčilo. Neviem si predstaviť budúcnosť bez mamičky, ako to bude dalej, ja už by som najradšej bola tam medzi nimi. Normálne im závidím. Taká som tu sama. Ja viem, že ma deti potrebujú, ale aj nemôžem si pomôcť. Tak strašne mi chýba, že to nedokážem ani opísať. Ty si veľmi mladučká ešte máš tam mimino, ten Ta potrebuje stále. Musíme sa nejak držať. Ahoj Peťka odpíš, ak to tak cítiš.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?