Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
  (kontaktovat autora příběhu)
20. ledna 2013
Darinka mne to čo pišeš pride uplne rovnake ako u mna..moja mamina tiež bola strasne tvrdohlava,ked skoncila prvy krat koli tym liekom v nemocnici v juni,a zlyhavala jej pečen...tak som ju prosila nech mi dovoli jej vybavit transplantaciu a ona povedala ked ju uz pustili domov,ze jej stači ked bude drzat dietu zdravo sa stravovat,a nepotrebuje zatial transplantaciu ,lebo sa boji ze pri tej operacii zomrie a nedožije sa vnučika prveho..mojho syna aj bratovho syna..lebo naraz sme čakali miminko obydvaja chlapca,mamina žial nevidela ani jedneho,len na fotke bratovho syna,a mojho iba na ultrazvukovej fotke....tak toto boli dovody,pre ktore sa bala ist na operaciu....lenze potom ked sa jej stav zase zhorsil a uz jej zlyhavali aj oblicky aj pečen,pochopila ze je to zle a s transplantaciou uz suhlasila,lenze uz bolo neskoro...žial...ale aj tak som dufala,ze to zvladneme...ze pojde na transplantaciu a bude zit este aspon 20 rokov..mala som naivne predstavy,ale tak to byva,ked niekoho lubime...po mamine mi nič nezostalo,mala sice dom krasny novo postaveny,ale zial ten jej druh ma on obral sfalšoval este ked moja mamina zila papiere ona si myslela,ze vlastnia dom na polovicu,ale po jej smrti vyslo na javo,ze to bol falosny papier a v skutočnosti nič nevlastnila..takto ju oklamal ten hajzel..dovolil si pošpinit jej meno..takej dobrej zeny,co sa o neho strala 12 rokov o idiota...keby to maminka vedela,ze mi jej deti nič nedostaneme z jej majetku do ktoreho vrazila tolko penazia usilia,tak by radsej ani nezomrela..citim v sebe strasnu zlost na toho jej druha...nenavidim ho a proste,to ako mamine ubližoval to vsetko mi este viac stažuje tuto situaciu a to aby som aspon trosku mala v duši pokoj........

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?