Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
20. ledna 2013
ja si presne robim tie iste vyčitky ako ty Darinka....mam take iste myšlienyk ,že prečo som nezobrala maminu do Bratislavy presne preto ,že su tam wacsi odbornici nie ako tu v Nitre....tu mam skor pocit,že jej sposobili to,že zomrela neviem mam pocit,že liečba mala byt ina....ved ako mozu niekto kto v jeden den si spieva smeje sa na druhy den len tak zomriet..ona by tiež pre mna urobila viac...tiez mi vela pomohla....a hlavne ja som jej slubila,že jej pomožem ab nezomrela..slubila som jej to,že jej vybavim transplantaciu,ze nech sa neboji..totiž ona mi povedala,ked bola v nemocnici,ze sa boji ze sa ani transplantacie nedozije ,ze jednoducho dovtedy nevydrži,ale ja som ejj s usmevom povedala,nech na take veci ani nemysli...nech mi veri.....a ona mi verila...a ja som ju sklamala....a ešte viac seba...pretože som si nezachranila to,čo mi bolo najviac blizke a milovane,koli sebe a mojim chybam uz budem navzdy smutna a sama na tomto svete...citim sa tak bezbranne a osamelo bez nej.....ja mam len 26 rokov,neviem si predstavit byt bez nej do trebars 50tky

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?