Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
19. ledna 2013
ahpj Darinka....uplne Ti rozumiem...myslim,že mna ta bolest nikdy neprejde..ja len budem asi uz teraz cely život rozmyslat co je s maminou..kde je..či je vobec niekde...alebo uz navzdy je niekede v prazdnote ....hmm.najviac ma boli pomyslenie na to ako ma lubila....strasne moc..stale mi to hovorila...je mi luto preto,že uz nemoze byt so mnou chudatko moje,...urcite jej chybam..tak ako ty tvojej maminke....určite by chceli byt velmi s nami ..dali by za to wsetko..a to ma boli ,že uz mojej mamine toto splnit nemožem..niekedy mam chut ist na cintorin a vykopat ju odtial a vystiskat je to strasne ja viem..ale mne tak chyba...ona je moje vsetko..tak to velmi boli..niekedy rozmyslam,ci sa neprebrala počas toho ako je v hrobe taketo veci ma strasne napadaju..lebo som citala v poslednej dobe clanky,ze sa prebrali ludia v hrobe po 5tich dnoch alebo tesne pred pochovanim..a ja sa s tale pytam,co ak aj ona?? vtedy mam chut sa tam rozbehnut,..obavam sa ze by si vsetci mysleli ze som sa uz zblaznila,lenze ja to tak citim...je to tazke....citit tu prazdnotu v duši.....to ako tvoja mamina zomrela je tiež strasne ale aj velmi podobne tomu ako moja mamina zomrela,pretoze tiež som si myslela,ze sa vrati z nemocnice,..v pondelok mala ist domov mali ju prepustit a dva dni pred prepustenim v sobotu zomrela....ja som v ten den za nou nebola,pretoze som myslela ze uz v pondelok pride domov tak ze pridem iba v nedelu a v pondelok pre nu..tu sobotu to bol jediny den,kedy som za nou nebola..a aj osudny.....ale 3krat som jej v ten den volala....mala taky udychany hlas..a ja som jej poslednu vec povedala...Mami odpočivaj pokojne ..dobre sa vyspi...ahoj....to bolo naposledy co som ju počula..ona mi povedala...dobre Petka musim oddychovat aby som mohla ist v pondelok domov....a nešla...v pondelok sme jej vybavovali pohreb..ja som bola v takom šoku,že som nevedela ani kde som ,či sa mi to len sniva ....ale žial nesnivalo

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?