Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petra
  (kontaktovat autora příběhu)
18. ledna 2013
ahoj Darinka...moja mamina bola velmi mladučka mala len 50 rokov,prave dva mesiace pred tym ako zomrela ich oslavovala....bola krasna,každy jej tipoval najviac 40 rokov,..pričina prečo zomrela bol jej priatel s ktorym žila...moj ocino zomrel ked som mala 14 rokov ..a ona si nasla priatela..ktory bol alkoholik..stale som jej dohovarala ,nech ho necha ,ale on aze ho lubi a nedala si povedat..vedela som ze raz ju privedie do hrobu..bol to psychopat a aj je...je stary ožran,ktory na kazdeho nadava a moja ammina bola anjel....neviem,preco s nim bola..on ju wzdy dokazal nejak ovplyvnit,daval jej alkohol ,braval ju furt do baru ked spolu začali byvat..pritom ona mala hepatitidu typu B ,to je choroba pri ktorej je chora pečen ,proste sa nesmie pit ziaden alkohol ,davat si ziadne lieky nesmie taky človek...lenze ona mala posledne tri roky problem so spankom koli tej hepatitde..vtedy clovek zle spava,proste nejaka porucha..a ten jej druh jej nosil lieky na spanie silne toxicke od jeho kamarata lekara,ktory mu ich predpisoval....ja som mu vravela,hned ako som sa to dozvedela od maminy,nech jej tie leiky nedava,lebo si na ne zvykne...a aj to sa stalo,tym ze mamina,nemohla spavat si navykla na tie lieky stala sa od nich zavisla...nechcela ich uz brat.vravela ked zistila,ze je jej po nich zle ze uz si ich neda..ale raz na jej narodeniny sa pohadala s tym jej druhom a povedala mi Petka dam si tabletky na spanie a budem mat aspon od neho klud ..pojdem spat...lenze sa predavkovala a skončila v nemocnici v juni 2012...vtedy to zvladla ..aj kied jej zlyhavala pečen..domov este prisla ..na mesiac..lenze potom jej začala uplne zlyhavat zase pečen uz aj obličky..a zase druhy krat skončila v nemocnici..ja som tak werila,ze jej vybavim transplantaciu pečene..ze to zvladne..ale nezvladla..do poslednej chvile sa smiala..tešila na vnučatko,ukazovala som jej fotky z ultrazvuku,ona si posledny den co som bola za nou v nemocnici spivala jednu jej oblubenu pesničku...na druhy den zomrela a ja som tomu nechapala..ved sršala štastim..vypadala ze vsetko zvladne...nechapem..stale plačem..aj vcera som bola s malym na vysetrenie v nemocnici ..isla som okolo jej izby..skoro mi srdce roztrhalo...tak ju lubim nekonečne............nezvladam to..bola to človek,ktory sa stale smeje ,kazdy ju zbožnoval ...bola to mlada kočka ...v podstate....plna energie

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?