Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

hana
11. ledna 2013
Dobrý večer Helenko,
pročítám vaše i Darinky zprávy. Je to velice těžké smířit se a přijmout odchod milované osoby. Ta obrovská rána v srdci zůstane napořád. Moje maminka mi odešla před 17 ti měsíci, není dne abych si nevzpomněla. Já věřím na posmrtný život a vím, že naši drazí odejdou tam "domů" a stále nás ochraňují, různými způsoby. To že maminka přišla k vám do snu je krásné, i mně několikrát do snu přišla. Důležité je, abyste pochopila co vám ve snu chtěla vzkázat, zda se usmívala, zda byla smutná, zda vám něco radila...Zcela určitě by si nepřála, abyste zanedbávala svým žalem rodinu, já tehdy když maminka zemřela, strašně moc plakala, dobré tři týdny jsem nebyla schopna probírat její věci, co věc v ruce, to ohromný pláč, nemohla jsem jíst, byla jsem jako tělo bez lduše, ale protože rodina fungovat musela, tak jsem automaticky plnila úkoly, které byly zapotřebí.Ale pláč očišťuje, to si zapamatujte, proto, nebraňte se plakat. Každý den k mamce promlouvám v duchu, aby byla nahoře sťastna obklopena láskou, že ji za všechno co pro mne a pro všechny udělala, moc děkuji a bude-li to možné, ať na nás nahoře počká. Co se týká snů, i tatínek měl několikrát nádherné sny o mamince, jeden z nich byl fantastický, šel po krásně rozkvetlé louce, hrála krásná hudba a před ním šla silueta, byla to maminka, šel za ní, ona zrychlovala až se mu ztratila v ohromné záři. Co to znamenalo? Pro mne a tátu jednoznačně - chtěla ukázat, že tam kde nyní je, je spokojena a nemusíme se o ni bát. Těch snů bylo více, jen je nutné si umět jejich sdělení vysvětlit, objasnit, pochopit. Jenom ji zoufale nevolejte k sobě, bylo by to z vaší strany sobecké, plačte, vzpomínejte na pěkné věci,mne když přepadne ohromný žal a smutek pomůže, že jdu na hřbitov sama bez táty a sestry a tam se jí vypovídám, nebo zapálím doma svíčku a v duchu k ní promlouvám, pobrečím si , to je jasné, ale tím se uvolním a mám pocit jakoby maminka byla u mne a hladila mne nebo držela za ruku. Pak se cítím dobře. Nezapomeňte, ona je s vámi pořád, smrtí opravdu nic nekončí, naši milovaní s námi stále jsou a budou sledovat každý náš krok a různými způsoby dají o sobě vědět, jen je třeba různým náznakům porozumět. Nashledanou Hana.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?