Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Zdenka
16. listopadu 2012
Dobrý večer,Zdravím všechny,kteří prožívají stejný hluboký a nekonečný smutek.Dne 18.6. mi také zemřela maminka.Nespočet výčitek,které se mi neustále derou do hlavy,snz kdy se mi vrací domů a já mám neskutečnou radost a zároveň jee mi smutno,že jí nedám klid a pořád jí volám zpátky,ale nemůžu si pomoct.Říkám si,jak je možné,že jsem to všechno tak podcenila,že jsem jí dávala tak málo lásky, až do své smrti jí budu dlužna,moc mě mrzí,že nám ten vzácný čas,kdy jsme mohly být spolu tak rychle utekl a já nepoznala,že nám končí.Nechtěla chodit po doktorech,před dvěma roky jí zabylo špatně,když jela domů z chaty.Podceňovala příznaky a já jsem jí nabádala,že musí k doktorovi,ale nedala si říct.zkusila jsem to hodněkrát a po čase jsem začala tušit,že už začíná být pozdě,bylo to jako ve špatném snu.Pocit,že něco musíte udělat a ono to nejde,i když chcete.Je mnoho otázek,na které hledám odpovědi,je to jako kruh,vždycky mi vyjde to samé.V práci se hodně věnuji lidem,trávím s nimi hodiny a hodiny a když člověk přišel domů zmohl se po celém dni jen "na AHOJ MAMI:-)" a spěchala jsem abych se mohla třeba osprchovat nebo se najíst a moje vlastní máma,maminečka mamuška na mě musela stále jen čekat.moc mě to mrzí,vždycky jsem tvrdila,že se o ni postarám až nebude moct a nevšimla jsem si,že potřebuje pomoct už dávno,snažila se být soběstačná,dokazovala mi,že to všechno zvládá,mrzí mě,že jsem jí to uvěřila.Nestihla jsem jí říct znovu a naposledy,že je můj nejmilejší člověk na světě,že jí mám moc ráda a že maminečce děkuji za všechnu lásku,kterou mi ve svém životě darovala.Jednou mi jedna řadová sestra řekla,co znamená slovo AHOJ.Takto se prý zdravili námořníci,když vypolouvali na moře a původně se říkalo ACHOJ v překladu je to AT CHORONE JEZUS(nevím přesně jak se to píše) a česky to znamená AŤ tě ochranuje koruna Ježíšova.To je pro všechny,kdo si myslí,že je to obyčejný pozdraV. Tak AHOJ MAMI:-)

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?